psy-warszawa.pl

Bruno

Bruno

Bruno to duży, smukły psiak. Jest trochę nieufny w stosunku do obcych, ale gdy poczuje trochę miłości, zmienia się w beztroskiego, skorego do zabawy młodzieńca.

Przeczytaj całość

FELIKS bardzo smutny pies

FELIKS bardzo smutny pies

Przebywa w schronisku od niedawna. Nie zdążyliśmy jeszcze poznać go dostatecznie, ale wiemy, że jest jeszcze dosyć młodym ok. 3 letnim samcem. Jest bardzo ostrożny w kontaktach z ludźmi – widać, że nie był rozpieszczany przez człowieka.

Przeczytaj całość

JUREK

JUREK

Jurek – pechowiec, znaleziony przy trasie katowickiej, więc pytanie nasuwa się jedno, kto go tam wyrzucił, dlaczego błąkał się w okolicach trasy tak jak by na kogoś czekał? Jurek to fajny psiak, młody troszkę nieufny na początku, ale jak zorientuje się, że nikt nie chce mu zrobić krzywdy chętnie wychodzi z kojca i idzie na [...]

Przeczytaj całość

ARTOS vel BOMO

ARTOS vel BOMO

Schroniskowo Artos dla mnie Bomo. Opis długi, ale proszę wytrwać do końca, bo Bomo to pies, który wyjątkowo potrzebuje pomocy. Musi jak najszybciej opuścić schronisko. Do jednej z wolontariuszek zadzwonił właściciel posesji, że przy jego płocie leży cyt: „jakiś zapchlony, chory kundel i jeżeli nie zabierzemy go to on zrobi z nim porządek.” Kasia nie [...]

Przeczytaj całość

Oskar

Oskar

LUTY – Oskar nie został zaakceptowany przez psy z którymi mieszka-ł . Byliśmy zmuszeni zabrac go dla jego bezpieczeństwa. Niestety nie może tam wrócić.

Przeczytaj całość