psy-warszawa.pl

Gdzie jest dom dla małej Beksy?

Gdzie jest dom dla małej Beksy?

Beksa to niezwykła prawie 3 miesięczna czarująca kicia o pięknych, wyrazistych oczach. Gdy była młodsza płakała niemal bez powodu, a to dlatego że głodna, a to że dziurka w smoczku za mała/duża, a to że senna, a to że wyspana i się nudzi. Teraz krzyczy najgłośniej tylko wtedy, kiedy jest głodna.

Przeczytaj całość

Wena

Wena

WENA… nieśmiała, ale prześliczna, delikatna i stęskniona za pieszczotami sunia. W schronisku przebywa od 2008 r. i trafiła tu jako szczenię. Przez lata nieufna, często ukryta przed ludźmi w budzie, dzięki pracy socjalizacyjnej z wolontariuszami zaczęła się zmieniać. Wena coraz częściej się uśmiecha, cieszy z odwiedzin Coraz częściej wita gości osobiście! Nie chowa się w [...]

Przeczytaj całość

Tora

Tora

Tora to młodziutka, duża suczka w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona przywiązana sznurkiem do drzewa. Nie znamy jej wcześniejszych losów, ale domyślamy się, że miała właściciela: suczka jest bardzo pogodna, lubi pieszczoty i zabawę.

Przeczytaj całość

Mars

Mars

Wyrzucony z pędzącego samochodu przez kogoś kto z pewnością nie jest człowiekiem, a zwykła gnidą. Dziś bezpieczny i spokojny Mars oczekuje w domu zastęczym na stały dom. Będzie średniej wielkości pieskiem.

Przeczytaj całość