Czesia & Cynia adoptowane

Czesia i Cynia zostały podrzucone do schroniska jako 8-9 tygodniowe szczeniaki. Sparaliżowane strachem, zwinięte w kłębek wraz z pozostałymi dwiema siostrami, kompletnie nie rozumiały, co się z nimi dzieje, a człowiek najwyraźniej nie kojarzył im się dobrze.
Szczęśliwie trafiły do domu tymczasowego, w którym uczą się od psich i kocich domowników, jak można żyć szczęśliwie i bezpiecznie. Rozkwitają z dnia na dzień!
Czesia (brązowa) jest większa, bardziej nieśmiała – taki duży gapcio – urocza i delikatna. Z zainteresowaniem obserwuje, co robi jej siostra, po czym chętnie dołącza. Z dnia na dzień odkrywa atrakcje, jakie wiążą się z człowiekiem – jedzenie jedzeniem, ale to głaskanie! Człowiekiem tymczasowym Czesia dzieli się ze swoją czarno – białą siostrą Cynią. To mały wulkan energii, wszędzie jej się spieszy, a tylne łapy nierzadko wyprzedzają przednie.
Obie uwielbiają zabawy z kotem – to on je życzliwie przyjął do stada.
Dziewczynki najprawdopodobniej będą średnimi – dużymi psiakami – pani weterynarz uważa, że będą z nich smukłe, długonogie panny ???? rodziców nie znamy, nie możemy niczego być pewni.
Tymczasem czekamy na kolejne szczepienia, dbając o doskonałe samopoczucie obu suczek i ciesząc się z każdego objawu sympatii i zaufania dla człowieka. Szukamy dla nich domów adopcyjnych – marzy nam się jeden dom dla obu, ale to pewnie mało realne… Bardzo polecamy dziewczyny do spokojnych domów – idealne byłyby domy z innym psem/kotem – towarzystwo mile widziane. Kontakt : 693 811 015