Kocia gromada w potrzebie

Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość iż na działce starszej Pani zamieszkały bezdomne koty. W dniu dzisiejszym przybyliśmy na miejsce by zbadać sytuacje. Udało nam się naliczyć ok 15 kotów. Całkowita liczba kotów przychodzących na jedzenie to około 30 kocich istnień.

Kobieta mimo podeszłego wieku i sporej odległości od jej miejsca zamieszkania, kilka razy w tygodniu dokarmia koty, podupada jednak na zdrowiu i zwróciła się do nas z prośba o pomoc, gdyż już sama nie daje rady zajmować się tak liczna gromadką. W planach mamy kastracje, sterylizacje, odrobaczanie i szukanie domów dla części z nich. Prosimy Was o udostępnienia i wsparcie finansowe. W związku z tym że koty nie przebywają z ludźmi nieco się ich obawiają . W naszej ocenie wiele z nich da się wyprowadzić na prostą
;) Poszukujemy domów tymczasowych do czasu znalezienia domów stałych – każda pomoc na wagę złota
:* 3 kotki zostały wysterylizowane na koszt gminy Wieliszew. 2 kotki są na 100% w ciąży – będziemy próbować łapać je w pierwszej kolejności . Na posesji przebywa również około 5, 6 miesięczny kotek – pojawił się pierwszy raz 2 tygodnie temu i został . Jeśli możecie wspomóc kocią gromadkę drobna wpłatą będziemy wdzięczni .

Bardzo pilnie poszukujemy domów zastępczych dla dorosłych kotów – jeśli możesz nam pomóc , napisz do nas . Pokryjemy koszty jedzenia oraz zapewnimy opiekę weterynaryjną.

ewuleczka1@wp.pl  510 440 907 / 735 916 744