Franek

Franka odłowiono ze stada kotów wolnożyjących z Chotomowa, ma około 4 miesięcy. Nieśmiały i wycofany w pierwszym kontakcie z człowiekiem, ale ma w sobie zero agresji. Chłopak potrzebuje po prostu trochę czasu na przekonanie się, wzięty na ręce po chwili mruczy i nadstawia się do głaskania. Nie jest kotem, który podbiega do człowieka, ale nie protestuje przeciwko kontaktowi, opiekun będzie musiał poświęcić “chwilę” na zdobycie zaufania. Kocha obserwację, jest bardzo zrównoważony jak na swój wiek.
Wobec innych kotów bezkonfliktowy, a z racji tego, że jest kotem młodym, szukamy domu z innym kotem lub do adopcji w dwupaku. W domu tymczasowym miał kontakt także z psem, którym zupełnie się nie przejmuje. Bez problemu przyjmuje leki, korzysta z kuwety i zawsze jest chętny na jedzenie. Smaczki to droga do jego serca 🙂

Franek jest odrobaczony i szykuje się do swojego pierwszego szczepienia, testy FiV/FelV ujemne.

Chcemy znaleźć dla niego dom najlepszy z możliwych, dlatego też ze względów bezpieczeństwa nie wydajemy kotów do domów wychodzących, wymagamy zabezpieczenia balkonu i chociaż jednego okna.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety Ankieta adopcyjna

Skontaktujemy się po jej odczytaniu.
Kontakt : 695 152 601

Wesprzyj słowem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.