Jagoda

Kotka w wieku 2 lat, znaleziona na wysypisku śmieci. Została odłowiona na zabieg sterylizacji, a następnie trafiła w ręce Fundacji. Na początku była trochę nieśmiała, ale wystarczyła zaledwie doba i Jagoda okazała się być idealna pod każdym względem 🙂 Lgnie do człowieka, od samego progu łasi się i czeka na przytulanki. Od razu nastawia się do głaskania i daje buziaczki. Uwielbia kontakt z człowiekiem, wylegiwanie się obok to jej ulubiony sposób na spędzanie czasu. Ma nienaganny apetyt, bez problemu korzysta z kuwety. Jest typem kociej romantyczki – spokojna i z gracją – ale jak najbardziej uwielbia również zabawy z wędką. Jagoda nadaje się na jedynaczkę, jako księżniczka nie będzie narzekać na obdarzenie jej 100% uwagi 🙂

Jagódka jest typem kota, w którym każdy zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Jej umaszczenie jest oryginalne, a charakter sprawia, że chce się z nią na okrągło spędzać czas.

Jagoda jest odrobaczona, zaczpiowana oraz zaszczepiona przeciw chorobom zakaźnym. Testy Fiv/Felv ujemne.

Chcemy znaleźć dla niej dom najlepszy z możliwych, dlatego też ze względów bezpieczeństwa nie wydajemy kotów do domów wychodzących, wymagamy zabezpieczenia okien i balkonu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety Ankieta adopcyjna

Skontaktujemy się po jej odczytaniu .
Kontakt : 695 152 601
Istnieje możliwość poznania na żywo – Przebywają na warszawskiej woli.

Wesprzyj słowem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.