Klopsik

Klopsik jest 2-letnim kotem o niezwykłej urodzie. Został złapany w podwarszawskiej miejscowości razem z siostrą oraz mamą. Jego siostra znalazła już szczęśliwy dom, mama po zabiegu sterylizacji wróciła w miejsce bytowania, został tylko Klopsik, który już długi czas czeka na wymarzony dom.
Na początku Klops dał się poznał jako nieufny, wycofany choć ciekawy człowieka kot. Syczał przy każdej próbie kontaktu, był przerażony. Dzięki sumiennej pracy wolontariuszy z jego lękiem i nieufnością, Klopsik otwierał się coraz bardziej. Z czasem Klopsik zaczął podchodzić po smakołyk, witał nas ocierając się o nogi, chętnie bawił się z innymi podopiecznymi. Dzisiaj po dawnym Klopsiku nie ma już prawie śladu, uwielbia być głaskanym i często sam domaga się uwagi ze strony człowieka.
Szukamy dla niego domu, który będzie rozumiał jego potrzeby. Trzeba wiedzieć, że Klopsik nie wskoczy od razu na kolana, nie da się wymiziać po brzuszku i przez pierwsze dni w nowym domu będzie przerażony.
Świadomy opiekun powinien kontynuować pracę nad jego lękiem, zachęcać go do kontaktu poprzez smakołyki, czy też
wędkę.

Klopsik może być adoptowany w dwupaku lub na dokocenie. Zdecydowanie jest mu potrzebny koci towarzysz, z którym będzie mógł bawić się i spędzać czas.

Klops jest wykastrowany, odrobaczony, zaczipowany, testy Fiv/Felv ujemne.

Chcemy znaleźć dla niego dom najlepszy z możliwych, dlatego też ze względów bezpieczeństwa nie wydajemy kotów do domów wychodzących, wymagamy zabezpieczenia okien i balkonu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety Ankieta adopcyjna

Skontaktujemy się po jej odczytaniu .
Kontakt : 695 152 601
Istnieje możliwość poznania na żywo – przebywa na warszawskiej Woli.

Wesprzyj słowem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.