Luna

Luna ma około 4 miesiące. Jak to na małego kociaka przystało uwielbia psocić i bawić się. Luna jest wulkanem energii, często zaczepia człowieka żeby się z nią bawił. Potrafi bawić się dosłownie wszystkim – pluszową myszką, kocykiem, ale jej ulubioną zabawą jest ganianie wędki z piórkiem. Lubi być głaskana, przewraca się wtedy na brzuszek i mruczy.
Luna trafiając do domu tymczasowego była nieufna, teraz jest już wyprowadzona na prostą, ale potrzebuje świadomego opiekuna, który będzie kontynuował pracę nad jej nieśmiałością. Trzeba pamiętać, że w nowym miejscu będzie zagubiona, dlatego warto jej dać trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Bardzo polecamy czarnulkę do adopcji.
Luna jest odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV i FeLV ujemne.

Kotka ma nienaganny apetyt, doskonale korzysta z kuwety. Może trafić do domu, w którym jest już kot lub do adopcji w dwupaku.

Chcemy znaleźć dla niej dom najlepszy z możliwych, dlatego też ze względów bezpieczeństwa nie wydajemy kotów do domów wychodzących, wymagamy zabezpieczenia balkonu i chociaż jednego okna.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety Ankieta adopcyjna

Skontaktujemy się po jej odczytaniu.
Kontakt : 695 152 601
Istnieje możliwość poznania na żywo – przebywa na warszawskiej Woli.