Wolontariat

Home / Wolontariat

Wiadomo od zawsze jak ważnym filarem każdej organizacji są wolontariusze.To dzięki ich zaangażowaniu,wrodzonej empatii i bezinteresownemu działaniu fundację są w stanie działać prężnie i często na wysokich obrotach.

Wyróżniamy :

  • Wolontariusz stacjonarny

Jest to osoba, która większość swojego wolnego czasu przeznacza na spędzenie go z naszymi podopiecznymi bezpośrednio w siedzibie.Siedzibę fundacji zamieszkuje naście kotów.Jeśli to Twoja bajka, odezwij się.

  • Wolontariusz Mobilny

Jest to osoba, która wspiera działalność fundacji głównie za kierownicą: transport zwierząt, odbiór darów, wizyty w lecznicach.

  • Wolontariusz wirtualny

To osoba, która w głównej mierze poświęca swój czas na działalność w sieci. Przygotowuje albumy zwierząt do adopcji,zamieszcza ogłoszenia na portalach adopcyjnych i społecznościowych.

Każdy z Was może zostać takim wolontariuszem, ale czy trzeba wybrać jeden konkretny typ ? oczywiście, że nie – możecie połączyć te typy, które najbardziej Wam odpowiadają, te w których będziecie w stanie się spełnić i pomóc nam w codziennych obowiązkach.

Najważniejsze dla nas by zgłaszające się osoby były  PEŁNOLETNIE!
Jeśli kochasz zwierzaki, masz wolny czas , ale nie bardzo masz pomysł ” jak się za to zabrać” napisz do nas e-maila: fundacjapsyulicy@gmail.com. 
Pamiętaj : Wolontariat to nie praca zarobkowa.

Zagwarantować możemy miłą atmosferę,stado merdających ogonów,przygodę i wdzięczność naszych podopiecznych.