Emma

Ta piękna dama to Emma. Ma około 2 lat. Została odłowiona na zabieg sterylizacji i już z nami została. Na początku była przerażona i zdezorientowana. Dawała się delikatnie pogłaskać, nie atakowała, ale widać było że dotyk to dla niej coś nowego, coś czego się bała. Z każdym dniem Emma zaskakiwała nas coraz bardziej. Nadal boi się dotyku, ale czasami pozwoli się pogłaskać i nie ucieka w popłochu. Uwielbia się bawić z resztą stada, a także sama np. piłeczką albo piórkiem. Emma to kotka, którą trzeba przekonać do siebie i dać czas na zaufanie. Nie jest typem kota, który od razu wskoczy na kolana i odsłoni brzuszek. Co nie zmienia faktu, że jest niezwykle inteligentna i ciekawska.

Szukamy dla Emmy domu, który będzie kontynuował pracę nad jej nieufnością i lękiem. Mamy wielką nadzieję, że gdzieś tam czeka na nią odpowiedzialny dom.

Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV/Felv ujemne.

Chcemy znaleźć dla niej dom najlepszy z możliwych, dlatego też ze względów bezpieczeństwa nie wydajemy kotów do domów wychodzących, wymagamy zabezpieczenia balkonu i chociaż jednego okna.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety Ankieta adopcyjna

Skontaktujemy się po jej odczytaniu.
Kontakt : 695 152 601
Istnieje możliwość poznania na żywo – przebywa na warszawskiej Woli.

Wesprzyj słowem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.