Orzeszek

Historia
Został znaleziony z szóstką rodzeństwa, z których każde jest bardzo ostrożne w kontaktach z ludźmi. Nie wiemy co się tam z nimi działo, ale ewidentnie zachwiało to zaufaniem do człowieka u całej paczki.

Jaki jest?
Jest łagodnym i niepozornym stworzeniem o burej sierści, które często nie jest uważane za typowy ideał piękna. Orzeszek jest też trochę dziki, prawdopodobnie z powodu swojego trudnego początku w lesie. Z tego względu potrzebuje domu, który z nim popracuje, oferując mu bezpieczne otoczenie i cierpliwość, żeby pomóc mu przezwyciężyć nieśmiałość. Fundacja to wyrok wielu lat spędzonych w stresie,  gdyż zbyt duża ilość kotów sprawia, że nigdy nie pozbędzie się swoich zahamowań.

Nadal mamy nadzieję, że ktoś otworzy dla Orzeszka serce i zatrzyma koło nieszczęścia, ponieważ w nim kryje się ogromna doza czułości i potencjał do stania się fantastycznym towarzyszem na całe życie. Pomimo że Orzech jest nieśmiały, to do wolontariuszy podchodzi już z ciekawością i obwąchuje wyącignięte rece, jesteśmy pewni, że w domowych warunkach otworzy się przed człowiekiem.

Orzeszek czeka na osobę, która zrozumie jego delikatną naturę i da mu czas na dostosowanie się do nowego otoczenia. W zamian obdarzy Cię swoim oddaniem i radością, które sprawią, że każdy dzień będzie pełen uśmiechu i ciepła. 🙂

Ważne informacje
– Wykastrowany
– Odrobaczony
– Zaczipowany
– Zaszczepiony
– Testy FIV/FeLV – wynik ujemny
– Przebywa na warszawskiej Woli – adopcja tylko Warszawa i okolice

! Nie oddajemy kotów do domów wychodzących
! Wymagamy zabezpieczenia balkonu oraz przynajmniej jednego okna

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją poprosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
https://psy-warszawa.pl/ankieta-adopcyjna/
Wolontariusz zajmujący się adopcją skontaktuje się w najszybszym możliwym terminie.